Nedaryk.lt privatumo politika

Išreikšdama savo tvirtą nuostatą ginti savo klientų privatumą, Nedaryk.lt žemiau viešai skelbia svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Kai kuriuos duomenis, Jums prisijungiant prie Nedaryk.lt, mūsų serveriai surenka automatiškai. Šią informaciją fiksuoja daugelio interneto svetainių serveriai. Tai jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, prisijungimo laikas ir data, internetinio puslapio dalis, kurioje lankėtės, internetinio puslapio iš kurio prisijungėte adresas. Šie duomenys bus naudojami statistikos analizei, siekiant kuo geriau tenkinti jūsų poreikius.

Administruodami interneto svetainę bei atlikdami interneto serverių darbo diagnostiką, Nedaryk.lt gali naudoti svetainės lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytojo kompiuterį ir renkant plačią demografinę informaciją. Panaudodami "naršyklės sausainėlius" (browser cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymosi Nedaryk.lt svetainėje istoriją. Tai yra plačiai taikoma praktika, kurios laikosi absoliučios daugumos Lietuvoje ir pasaulyje veikiančių interneto serverių administratoriai.

Nedaryk.lt svetainėje pateikiamose formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei Nedaryk.lt atstovams būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį. 

Nedaryk.lt svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Nedaryk.lt nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie Nedaryk.lt svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. 

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar Nedaryk.lt svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu infonedaryk.lt

 Privatumo politika paskutinį kartą keista 2009 liepos 01 d.